80’li yılların başından beri Türkiye’nin her bölgesinde ve yurtdışında birçok başarılı projeyi gerçekleştirmiş firmamızın hedefi yüksek ürün kalitesi, deneyimli teknik kadro ve sınırsız hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinin en üst düzeye ulaşmasını sağlamaktır. Bu hedef doğrultusunda bir çok başarılı projeyi gerçekleştirmiş bulunmaktadır.

  Tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, SBR ve EPDM zeminli spor sahaları, çok amaçlı spor sahaları, sahaların alt yapıları, aydınlatmaları, zemin kaplamaları, çevre çiti sistemleri gibi birçok spor alanlarında kullanılabilecek aksesuarlar (Basketbol potaları, tenis ve voleybol direkleri ve fileleri, aydınlatma armatürü, hakem koltuğu vb.) ile gerçekleştirilebilecek bütün hizmetleri tek bir kaynaktan anahtar teslimi avantajı ile sunmaktadır.

  Yıllar içinde gelişen teknoloji ve yeniliklere çok çabuk adapte olmuş ve uygulama tecrübesini birleştirerek çok başarılı sonuçlar elde etmiştir. Mal ve hizmeti birleştirerek uygulamalar yapabilmek firmamıza hem zaman hem finansal hem de ödeme esnekliği açısından çok daha alternatifli hizmet vermesini sağlamıştır.

  Müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermek bizi pazarın lider kuruluşlarından biri yapmıştır. Bu duruma bize desteğini esirgemeyen resmi, özel kuruluşlara, kişilere ve kurumlarda ki sorumluluk sahibi yetkililere teşekkür eder bu desteğe gelecekte de layık olacağımıza söz veririz.

  ÖZSPOR sınırsız hizmeti, kalitesi ve özverisiyle sağlıklı bir yaşam için daima sizlerle olmaya devam edecektir.                                                                                          

                                                                                                                                                            Şirket Müdürü

                                                                                                                                                             Ramazan ÖZ